×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Friday, 21 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

یmashinک شرکت لیزینگ خودروهای داخلی و خارجی با اخذ مبالغ‌ مختلف و با وعده تحویل خودرو‌ با ۱۰ درصد زیر قیمت بازار، از شهروندان تهرانی کلاهبرداری کرده است.

بهزاد افضلی، وکیل مدافع تعدادی از شاکیان این پرونده  در این باره گفت: خانمی به هویت «س.غ» مدیر یک شرکت لیزینگ خودروهای خارجی و داخلی در طول ۲ سال اخیر با اخذ مبالغ‌ مختلف و ارائه لیست فروش خودرو‌های داخلی و خارجی و با وعده‌ی تحویل خودرو با ۱۰ درصد زیر قیمت بازار، اقدام به کلاهبرداری از مردم می‌کرده است.

وی با بیان اینکه این خانم برای تضمین معامله در تحویل خودورها چک به متقاضیان داده است، ادامه داد: عنوان اتهامی این خانم در پرونده تشکیل شده، کلاهبرداری است.

این وکیل دادگستری افزود: اقدامات خانم «س.غ» ظاهرا از ابتدای سال ۸۹ شروع شده و او از آغاز سال ۹۰ ضمن عدم پاسخگویی به مطالبات مردم متواری شده بود و بیش از یک سال نیز فراری بود که ظاهرا به تازگی توسط مراجع ذی‌ربط دستگیر و در حال حاضر در زندان شهر ری به سر می‌برد.

روز دوشنبه ۳۰ بهمن و با درخواست رسیدگی سریع به این پرونده تعداد زیادی از شاکیان پرونده کلاهبرداری مذکور در مقابل دادسرای مهرآباد تجمع کردند.