×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 25 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

امروز منافقین با همکاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی “تجمعات جزیره‌ای و کوچک، اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها با اقدام مسلحانه” را در دستور کار خود قرار دهند.

پس از شکست سناریوی آشوب آمریکایی و اسرائیلی در هفته گذشته و با توجه به برخی فراخوان‌های جدید فتنه‌گران خارج‌نشین، گروهک تروریستی منافقین قصد دارد که امروز از اقدام مسلحانه علیه نظام بهره بگیرد.

بر این اساس برخی تیم‌های جدید منافقین در روزهای گذشته وارد کشور شده و تصمیم‌ دارند در صورت هر گونه تجمع احتمالی به منظور کشته‌‌سازی و با هدف ایجاد جو آشوب و خشونت، تعدادی از هموطنانمان را به شهادت برسانند.

این گروهک که در اغتشاشات روز ۲۵ بهمن با تیراندازی مستقیم، ۲ نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده و ۵ تن دیگر را به شدت مجروح کردند، این بار در نظر دارند با انبوه‌سازی کشته‌شدگان، هدف خود برای ایجاد آشوب در کشور را پیش ببرند.

بر این اساس، طی روزهای گذشته تماس‌هایی از سوی منافقین از داخل و خارج از کشور با برخی شهروندان صورت گرفته و آنها را تشویق به حضور در خیابان‌ها کرده‌اند.

همچنین پیامک‌هایی نیز از سوی منافقین در جهت دعوت به تجمع و آشوب به برخی از شهروندان تهرانی ارسال شده است.

از این رو، امروز منافقین با همکاری فتنه‌گران قصد دارند سناریوی تجمعات جزیره‌ای و کوچک، اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در کشته‌ها را در دستور کار خود قرار دهند.