پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران - پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران – LAWYERNEWS

سازمان حقوقدانان بدون مرز

Page 1 of 512345

حضور مدیرکل سازمان حقوقدانان بدون مرز در حرم امام خمینی (ره)

به گزارش لایر نیوز -مدیرکل سازمان حقوقدانان بدون مرز به همراه تعدادی از معاونین و مشاورین سازمان عصر امروز با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نسبت به آرمانهای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کردند ترکستانی... (ادامه مطلب)

پلیس حق بازجویی کودکان متهم را ندارد

دبیر کمیسیون عفو وبخشودگی با بیان اینکه براساس قانون جدید آیین دادرسی کیفری بازجویی وتحقیقات مقدماتی از افراد زیر۱۸سال توسط پلیس ممنوع شده است، می‌گوید: پلیس در جرایم مشهود هم نباید این کار را کند. احمد مظفری در نشست خبری... (ادامه مطلب)

جلوگیری از اعطاء تابعیت مضاعف به افراد و مقامات فاسد مالی

رییس سازمان بازرسی کل کشور، پیشگیری از اعطای تابعیت مضاعف به افراد و مقامات فاسد مالی و نیز همکاری‌های بین‌المللی در این امر را مستلزم عدم ایجاد ضلع سوم “مثلث تکرار فساد” برای مفسدان فراری از کشورها دانست. ناصر سراج... (ادامه مطلب)

واکنش تند سازمان حقوقدانان بدون مرز به حوادث مصیبت بار حج امسال:دولت سعودی مسئولیت سنگین خود را در قصور حوادث حج امسال بپذیرد

واكنش تند سازمان حقوقدانان بدون مرز به حوادث مصيبت بار حج امسال:دولت سعودي مسئوليت سنگين خود را در قصور حوادث حج امسال بپذيرد

به گزارش لایر نیوز -در پی حوادث مصیبت بار حج امسال خصوصا حادثه امروز در منا ؛سازمان حقوقدانان بدون مرز ضمن ابراز همدردی با مصیبت دیدگان این حادثه و تسلیت به بازماندگان اطلاعیه ای صادر کرد :متن این اطلاعیه بدین... (ادامه مطلب)

دادستان کل کشور بلاروس شنبه به ایران سفر می‌کند

دادستان کل کشور بلاروس در راس هیاتی از مسئولان قضایی این کشور شنبه آینده به ایران سفر می‌کند. الکساندر ولادیمیروویچ کانیوک دادستان کل کشور بلاروس در طول دو روز اقامت خود در ایران با رئیس قوه قضاییه، رئیس دیوان عالی... (ادامه مطلب)

شناخت درست اسلام، مهمترین رسالت هر مسلمان است

شناخت درست اسلام، مهمترین رسالت هر مسلمان است

رئیس دانشگاه الزیتونه تونس گفت: شناخت درست از اسلام و مکاتب اسلامی و شناساندن آن به سایر مسلمین مهمترین رسالت هر مسلمان است. هشام قریسه در کارگاه هم‌اندیشی که حول محور وحدت در جهان اسلام در دانشگاه آزاد سنندج برگزار... (ادامه مطلب)

حمایت سازمان حقوقدانان بدون مرز از عملکرد موفق دستگاه قضا

به گزارش لایر نیوز- روابط عمومی سازمان حقوقدانان بدون مرزبا انتشار اطلاعیه ای حمایت خود را از عملکرد دستگاه قضایی کشور در دوران تصدی ایه الله صادق آملی لاریجانی اعلام کرد متن این اطلاعیه بدین شرح است: بسم الله الرحمن... (ادامه مطلب)

پیام نوروزی سال ۱۳۹۴ مدیرکل سازمان حقوقدانان بدون مرز

  به گزارش لایر نیوز -علیرضا ترکستانی مدیر کل سازمان حقوقدانان بدون مرزو رییس مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان در آستانه تحویل  سال ١٣٩۴ پیامی صادر کردند متن پیام به شرح ذیل است: یا مقلب القلوب ثبت... (ادامه مطلب)

مدیرکل سازمان حقوقدانان بدون مرز: اهانت به ساحت پیامبران و ادیان الهی و عدم برخورد با مرتکبین با استناد به اصل آزادی بیان امری مذموم و ناپسند است

به گزارش لایر نیوز آیین اعطا پروانه پایه یک سی نفر از وکلای دادگستری در سالن اجتماعات دادگستری کل استان همدان برگزار گردید در این مراسم که با حضور رییس مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان  برگزار گردید  تعداد سی... (ادامه مطلب)

دیدار صمیمانه ریاست مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان با آیت الله فاضلیان امام جمعه ملایر

به گزارش لایرنیوز-علیرضا ترکستانی رییس مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان و مدیرکل سازمان حقوقدانان بدون مرز،به همراه دکتر امین گلریز دادیار شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب همدان،عصرامروز با حضور در دفتر آیت الله فاضلیان امام جمعه... (ادامه مطلب)

Page 1 of 512345