×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 16 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

آیت الله آملی لاریجانی در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران با تبریک و تهنیت ایام الله دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن و درود و سلام بر روح بلند و ملکوتی امام راحل و ارواح طیبه شهدا اظهار کرد: این ایام، ایام فرخنده‌ای برای ملت ما است و انقلاب اسلامی حادثه‌ای بی بدیل در سطح منطقه و جهان بود.

وی ادامه داد: معمار بزرگ انقلاب، مردم را به انقلاب اسلامی تحریض و تشجیع کردند و این انقلاب به نمونه‌ای در سطح جهان تبدیل شد و حاصل آن نظام جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی است.

رئیس قوه قضائیه گفت: معماری این نظام بسیار دقیق و فنی است و در جهان امروز بدیلی ندارد.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی متکی به حضور مردم است، گفت: امام راحل در مواضع مختلف بر حضور مردم در صحنه تاکید می‌کردند و تازمانیکه مردم در صحنه باشند این انقلاب بیمه است و حفظ آن تضمین شده است.

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به اسلامی بودن این نظام و دفاع آن از ارزش‌های اخلاقی بیان داشت: ترکیب مردم سالاری و اخلاقمداری یک نظام بی بدیل را ایجاد کرده که حفظ آن نیاز به مجاهدت دارد.

رئیس دستگاه قضا با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: مردم ما همواره در صحنه بوده‌اند و از آرمان‌های انقلاب اسلامی همواره دفاع کرده‌اند و امیدواریم مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر از آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) دفاع کنند.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه موجب تضمین اقتدار و صلابت این نظام است، گفت: با حضور مردم در صحنه، دشمنان این نظام و دولت‌های سلطه گر از فکر تعرض و سلطه گری به این کشور مأیوس می‌شوند و فکر ایذاهایی مثل تحریم را از سرشان بیرون خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ما مطمئنیم که مردم با شکوه‌تر از سال‌های قبل در صحنه حاضر خواهند بود و از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد، تصریح کرد: ما در قوه قضائیه به سهم خود تلاش می‌کنیم از این نظام که قوه قضائیه یکی از ارکان آن است دفاع کنیم و در مسیر انقلاب باشیم.

رئیس دستگاه قضا در پایان خاطرنشان کرد: در همین جا با آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی بیعت مجدد می‌کنیم و با تمام وسع خود برای خدمت رسانی به مردم در مسیر اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی آماده هستیم.