پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران - پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران – LAWYERNEWS

حوادث

Page 1 of 1812345...10...Last »

پیام تسلیت وزیر اطلاعات در پی اقدامات تروریستی معاندین

حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در پی حادثه تروریستی امروز تهران پیام تسلیتی صادر کرد. متن این پیام به‌شرح زیر است:‌ حمله رذیلانه تروریستی فریب‌خوردگان استکبار جهانی به مرقد حضرت امام خمینی(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی نشان از... (ادامه مطلب)

مجازات قاچاق اسلحه چیست؟

یکی از اهداف مهم قانونگذار جمهوری اسلامی ایران تامین امنیت جامعه و مردم است. یکی از مواردی که در امنیت جامعه موثر است جلوگیری از قاچاق، تولید، توزیع و خرید و فروش اسلحه چه از نوع گرم و چه از... (ادامه مطلب)

سیامک و محمدباقر نمازی هرکدام به ۱۰ سال حبس محکوم شدند

جعفری دولت آبادی دادستان تهران گفت: باقر و سیامک نمازی، فرهاد عبدصالح، کامران قادری، نزار زکا و علیرضا امیدوار به اتهام جاسوسی و همکاری با دولت امریکا هر یک به ده سال حبس محکوم شده‌اند. برای مشاهده جزئیات خبر به... (ادامه مطلب)

حادثه حمله مسلحانه یک فردناشناس به هیئت عزاداری در بلوار کشاورز ساری را تکذیب شد

حجت الاسلام و المسلمین جعفری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندرانحادثه حمله مسلحانه یک فردناشناس به  هیئت عزاداری در بلوار کشاورز ساری را تکذیب کرد و گفت: این حادثه هیچ ارتباطی با هیئت عزاداری نداشته و اختلاف شخصی بوده... (ادامه مطلب)

صدور کیفرخواست در پرونده «ستایش»

صدور کیفرخواست در پرونده «ستایش»

ادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین از صدور کیفرخواست در پرونده «ستایش» خبر داد. ابوالقاسم مرادطلب با بیان این مطلب اظهار کرد: استعلامات مربوط به این پرونده آمده و کیفرخواست نیز صادر شد. وی با بیان اینکه کیفرخواست با موضوع... (ادامه مطلب)

دستگیری دندانپزشک قلابی در گرگان

حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حقی با اشاره به دستگیری دندانپزشک قلابی در گرگان اظهارکرد: در پی شکایت خانمی مبنی بر آشنایی با یک دندانپزشک در فضای مجازی که خود را مجرد و دارای قصد ازدواج معرفی کرده و... (ادامه مطلب)

آخرین وضعیت تعاونی مسکن برق

قاضی «محسن افتخاری» سرپرست دادگاه کیفری یک تهران در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده تعاونی مسکن برق اظهار کرد: این پرونده همچنان در جریان رسیدگی قرار دارد و نظر نهایی کارشناسان در این زمینه هنوز اعلام نشده است. وی ادامه... (ادامه مطلب)

مدیر سایت تقلبی سهام عدالت دستگیر شد

حاجی رضا شاکرمی با اعلام این خبر گفت: بر اساس رصد پلیس فتای استان البرز مطلع شدیم فردی اقدام به راه‌اندازی سایتی برای عرضه و فروش سهام عدالت به آدرس wwwsahamedalat.com کرده است. وی اضافه کرد: صاحب این سایت که... (ادامه مطلب)

ارائه لایحه‌ای برای تبدیل قرار بازداشت «بابک زنجانی»

ارائه لایحه‌ای برای تبدیل قرار بازداشت «بابک زنجانی»

وکیل‌مدافع بابک زنجانی از ارایه لایحه‌ای به دادگاه انقلاب برای تبدیل قرار بازداشت موکلش به قرار تامین مناسب و آزادی وی خبر داد. رسول کوهپایه‌زاده با بیان اینکه لایحه را امروز تقدیم دادگاه کرده‌ است گفت: با توجه به اینکه... (ادامه مطلب)

توضیحات خدائیان درباره حقوق‌گرفتن برخی از نمایندگان مجلس از قوه قضائیه

معاون حقوقی قوه قضائیه توضیحاتی را درباره حقوق گرفتن برخی از نمایندگان مجلس از قوه قضائیه ارایه داد. ذبیح‌الله خدائیان، در حاشیه پنجمین همایش سراسری طب و قضا و در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که «برخی از نمایندگان مجلس... (ادامه مطلب)

Page 1 of 1812345...10...Last »