×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Thursday, 20 June , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

Sample Image

تذکر : اسامی وکلای پذیرفته شده در آزمون (جهت تغییر حوزه قضایی) روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۱/۵/۸ از طریق وب سایت www.23055.ir و همین وب سایت منتشر خواهد شد.

اطلاعیه اعلام نتایج در ادامه مطلب آمده است.

تذکرات مهم جهت اطلاع پذیرفته شدگان محترم :

۱٫پذیرفته شدگان در آزمون صرفاً‌ به عنوان پذیرفته شده اولیه محسوب گردیده و در بدو امر می بایستی با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام و تکمیل پرونده ، طبق برنامه زمانبندی به مرکز مراجعه نمایند.(تاریخ مراجعه هریک از پذیرفته شدگان در مقابل نامشان درلیست اعلامی درج گردیده و عدم مراجعه هر یک از ایشان در تاریخ اعلام شده ، به منزله انصراف تلقی خواهد گردید. )

تذکر: کپی مدارک ذیل حتماً در برگ A4 ارائه گردد.

الف) اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن (در صورت داشتن توضیحات)

ب) اصل مدرک معتبر کارشناسی از دانشکده های معتبر داخلی و خارجی (در حالت اخیر به شرط ارزیابی رسمی) در شاخه های رشته حقوق و الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و کپی برابر با اصل آن.

ج) اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا تصویر برابر با اصل آن و اصل سند مالکیت یا اجاره نامه محل سکونت.

د) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم به همراه کپی پشت و رو (مخصوص آقایان).

هـ) اصل کارت ملی به انضمام کپی آن (پشت و رو)

و) ۶ قطعه عکس جدید ۴×۳

۲٫ ارائه گواهی موقت پایان تحصیلی و یا دانشنامه معتبر کارشناسی الزامی می باشد و از ارائه گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده جداً خودداری نمایند.

توضیحاتت:

ـ مدارک معادل کارشناسی یا مدارک کارشناسی در رشته هایی غیر از حقوق ، الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی قابل پذیرش نمی باشد.

Ø ـ‌ افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از شاخه های حقوق می باشند الزاماً می بایست مدرک کارشناسی آنان حقوق و یا الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی باشد

۳٫داشتن حداقل۲۴سال تمام شمسی وحداکثر۶۵ سال تمام شمسی برای پذیرفته شدگان آزمون وکالت اجباری است.(متولدین اردیبهشت ماه ۱۳۶۷ به قبل و متولدین اسفندماه ۱۳۲۵ به بعد)

۴٫افرادیکه از سهمیه ایثارگری و جانبازی استفاده نموده اند، ‌لازم است اصل گواهی ، مدارک و اسناد مربوطه را بر اساس موارد ذیل از مراجع ذیصلاح (بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی استان، ستاد رسیدگی به امور آزادگان، بنیاد شهید انقلاب اسلامی، واحد بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امور جهادگران وزارت جهاد کشاورزی) ارائه نمایند

الف) ایثارگران (شامل رزمندگانی که ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه جنگ داشته و یا به مدت ۳  ماه در اسارت دشمن بوده باشند.)

ب) جانبازان ۲۵% و بالاتر

ج) بستگان درجه اول شهداء و مفقودین و جانبازان ۵۰% به بالا

۵٫چنانچه افراد پذیرفته شده هر یک از مدارک مندرج در اطلاعیه آزمون را در هنگام ثبت نام ارائه ننمایند و یا بعد از بررسی مشخص گردد که مدارک ارائه شده دارای وجاهت قانونی نمی باشد، از انجام ادامه مراحل پرونده جلوگیری بعمل آمده و قبولی این افراد کان لم یکن تلقی می گردد.

۶٫   افراد پس از ارائه مدارک و احراز شرایط اولیه جهت ثبت نام، بر اساس برنامه زمانبندی که متعاقباً اعلام خواهد شد، از آنها مصاحبه علمی و احکام صورت خواهد گرفت.

 ۷ .اسامی پذیرفته شدگان علمی آزمون وکالت صرفاً از طریق وب سایت مرکز قابل مشاهده می باشد و اسامی منتشره در سایتهای دیگر فاقد اعتبار است.

مشاهده لیست اسامی به همراه تاریخ مراجعه فرد به مرکز