پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران - پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران – LAWYERNEWS

امور وکلاء

Page 1 of 1212345...10...Last »

صدور کارت برای ضابطان دادگستری

علیرضا ترکستانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اجرای قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال 92 از اول تیرماه سال جاری، نوآوری‌های جدید در این قانون را گامی بزرگ در اجرای هرچه بیشتر عدالت عنوان کرد... (ادامه مطلب)

اختلاف قوه قضاییه با دولت درباره لایحه وکالت زیاد است

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه اختلاف قوه قضاییه و دولت درباره لایحه وکالت زیاد است، گفت که در این رابطه هر چیزی را شورای نگهبان تایید کرد، حتما اجرا خواهیم کرد. حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در حاشیه همایش... (ادامه مطلب)

هرگونه تهدید وکلا و قضات با برخورد دستگاه قضایی مواجه خواهد بود

رئیس مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان گفت: وکیل و قاضی دو بال فرشته عدالت هستند که این دو بال باید تلاش کنند که عدالت فراهم شود و اگر هر کدام قصوری مرتکب شوند عدالت مخدوش می‌شود. به... (ادامه مطلب)

همایش بزرگ وکلا و مشاوران حقوقی همدان برگزار شد

رییس مرکز امور وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان در این آیین گفت: وکیل و قاضی دو بال فرشته عدالت هستند و هر دو باید برای تحقق عدالت تلاش کنند. علیرضا ترکستانی اضافه کرد: در صورتی که هر یک از... (ادامه مطلب)

همدان میزبان پیشکسوتان علم حقوق در همایش وکیل مدافع

علیرضا ترکستانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان در حاشیه بازدید از واحد ارشاد و معاضدت قضایی دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی همدان از برگزاری پنجمین همایش بزرگ وکلا و مشاوران حقوقی استان همدان خبر داد. وی ادامه... (ادامه مطلب)

پیشنهاد اسکودا به کانون‌های وکلا برای نامگذاری روزهای هفته وکالت

اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) اسامی را برای نامگذاری روزهای هفته وکالت به کانون‌های دادگستری سراسر کشور پیشنهاد داد. پیشنهادات برای روزهای هفته وکالت از اول تا ششم اسفندماه به شرح ذیل است: – اول اسفند؛ کانون وکلا... (ادامه مطلب)

براي يك دوره سه ساله ديگر:عليرضا تركستاني بر صندلي رياست مركز امور وكلا و مشاوران حقوقي استان همدان تكيه زد

به گزارش لاير نيوز – عليرضا تركستاني براي يك دوره ديگر بر صندلي رياست مركز امور وكلا و مشا وران حقوقي استان همدان تكيه زد وي كه بنيانگذار مركز امور وكلا و مشاوران حقوقي استان همدان بوده در دوره قبل... (ادامه مطلب)

انتخابات هیئت مدیره مرکز امور وکلا استان همدان برگزار شد

انتخابات هیئت مدیره مرکز امور وکلا استان همدان برگزار شد

به گزارش لایر نیوز – انتخابات هیئت مدیره مرکز امور وکلا  و مشاوران حقوقی استان همدان صبح امروز با استقبال پرشور وکلا و مشاوران حقوقی  در سالن اجتماعات دادگستری کل استان همدان برگزار گردید در این انتخابات علیرضا ترکستانی حداکثر آرا... (ادامه مطلب)

در مقابله با هرگونه فساد با هیچکس مماشات نداریم.

به گزارش لایرنیوز– رئیس مرکز امور وکلاء و مشاوران حقوقی استان همدان در حاشیه بازدید از واحد ارشاد و معاضدت قضایی دادسرای عمومی و انقلاب همدان اظهار داشت : وکلاء در انجام وظایف خود می بایست با نهایت صداقت رفتار... (ادامه مطلب)

اجازه دهید کانون وکلای دادگستری استقلال خود را حفظ کند

اجازه دهید کانون وکلای دادگستری استقلال خود را حفظ کند

علی مندنی‌پور با اشاره به طرح افزایش اختیارات وزیر دادگستری و قرار گرفتن کانون وکلای دادگستری در زیرمجموعه این وزارتخانه، اظهار کرد: به دنبال تصویب کلیات طرح دو فوریتی نحوه اجرای قسمتی از اصل 160 قانون اساسی در راستای افزایش... (ادامه مطلب)

Page 1 of 1212345...10...Last »